Stik z nami

Za več informacij o naših proizvodih, stopite v stik z nami.

Kontakt

Centrala

Tel.: +386 (0)1 836 70 56
Fax: +386 (0)1 836 70 40
E-mail: info@riko-ekos.si;
riko.ekos@siol.net

Direktor

Aleš Knavs
Vodja prodaje
Tel.: +386 (0)1 836 70 56
Fax.: +386 (0)1 836 70 40
Gsm.: +386 (0)41 915 010
E-mail: info@riko-ekos.si

Pomočnik direktorja

Marko Marjanovič
Gsm.: +386 (0)31 371 782
E-mail: marko.marjanovic@riko-ekos.si

Projektni vodje

Igor Knavs
Vodja programa ekologija
Gsm: +386 (0)31 204 729
E-mail: igor.knavs@riko-ekos.si

Andrej Dobaja
Ekologija
Gsm: +386 (0)70 762 484
E-mail: andrej.dobaja@riko-ekos.si

Rus Leon
Vodja programa strojev za razrez / giljotine
Gsm: +386 (0)31 776 617
E-mail: leon.rus@riko-ekos.si

Debeljak Nejc
Vodja programa balirke
Gsm: +386 (0)41 206 864
E-mail: nejc.debeljak@riko-ekos.si

Nabavna služba

Maruša Debeljak / Urša Petek
Gsm: +386 (0)31 240 428
E-mail: nabava@riko-ekos.si

Računovodstvo in finančna služba

Ana Levstek Knavs
Gsm: +386 (0)41 959 810
E-mail: ana@riko-ekos.si

Servisna služba

Duško Mišić
vodja servisne službe
E-mail: servis@riko-ekos.si
Gsm: +38670137427

Lokacija

Uradni podatki podjetja Riko Ekos d.o.o.

Dolgi naziv PRS:
Riko Ekos, industrija ekoloških strojev, d.o.o.
Skrajšan naziv: Riko Ekos d.o.o.
Sedež podjetja: Mali Log 2a, 1318 Loški Potok, Slovenija

Davčna številka: SI31130348
Matična številka: 5773385000

TRR:
IBAN SI56 0232 1001 6055 687 (NLB d.d.)
IBAN SI56 0311 4100 0101 909 (SKB d.d.)

Svetovanje

Ne veste, kakšen stroj bi ustrezal vašim potrebam? Vprašajte strokovnjake!

Rešitve po meri, strokovna podpora

Zagotavljamo vam celotno rešitev ali posamezen del opreme.
Vsak naš produkt je unikaten in prilagojen vašim potrebam.

Zagotavljamo vam celotno rešitev ali posamezen del opreme.
Vsak naš produkt je unikaten in prilagojen vašim potrebam.

Naši proizvodi in oprema so prilagojeni vašim specifičnim zahtevam.

Stroji in oprema višjega kakovostnega razreda z dolgo življenjsko dobo.

Kvalitetno vzdrževanje in servisne storitve z odzivnim časom 24 ur.

Certifikati